Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Przyłęk ul. Zabytkowa 5 86-005 Przyłęki
 biuro@przyleki.com.pl
 792-614-770

Przeprowadzone działania w 2012r.

Przeprowadzone działania w 2012r.

 

  1. GMINNE ŚWIĘTO LATAWCA, 15 września 2012r.

Organizator: Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego w Przyłękach

Ufundowanie nagrody w formie wydawnictwa książkowego.

 

  1. Mikołajkowa Niedziela Medyczna, 2 grudzień 2012r.

Organizator: Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Przyłęk

 

Badania zostały przeprowadzone na terenie Szkoły Podstawowej im. ks. Jana Twardowskiego w Przyłękach. Bezpłatnych porad udzieliło 7 lekarzy różnych specjalności tj. laryngolog, neurolog, ortopeda, pediatra, chirurg i stomatolog. Ponadto bezpłatnie przez cały czas były przeprowadzane badania słuchu, masaże oraz mierzenie ciśnienia, cukru i cholesterolu. Przeprowadzona akcja spotkała się z dużym zainteresowaniem i zadowoleniem mieszkańców.

Aktualności
IX Mikołajkowa Niedziela Medyczna

Już w najbliższą niedzielę 6 grudnia IX Mikołajkowa Niedziela Medyczna. W tym roku szczególna. Pandemia Covid spowodowała ograniczenia w możliwości organizacji dotychczasowego wydarzenia na starych warunkach. Jednak nie poddajemy się i serdecznie zachęcamy mieszkańców do licznego oddania krwi. 

Przeglądy kominiarskie 2020

Już od kilku lat Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Przyłęk organizuje obowiązkowe okresowe przeglądy kominiarskie. W br przeglądy wykona mistrz kominiarski Pan Bogusław Pik. Cena przeglądu tzn. czyszczenie przewodów kominowych i wentylacyjnych oraz wystawienie protokołu wynosi 60,00 złotych. Brak przeglądu z stosownym protokołem skutkuje w razie pożaru odmową wypłaty ubezpieczenia przez firmy ubezpieczeniowe. Terminy przeglądów: 4, 5, 11, 12, 18 wrzesień.  Zainteresowanych mieszkańców proszę o uzgadnianie terminu i godziny z Panią Magdaleną Zuehlke tel. 792 614 794 lub z Sołtysem tel. 792 614 770. Dzwonimy po godzinie 16.00

Życzenia świąteczne

Na nadcodzące Święta Wielkanocne zdrowia, pogody ducha życzy Zarząd Stowarzyszenia.

Wszystkie prawa zastrzeżone - Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju PrzyłękStrona wykonana przez doNETA.pl