Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Przyłęk ul. Zabytkowa 5 86-005 Przyłęki
 biuro@przyleki.com.pl
 792-614-770

Aktualności

VI Mikołajkowa Niedziela Medyczna za nami

W dniu 10 grudnia 2017 r. Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Przyłęk zorganizowało VI Mikołajkową Niedzielę Medyczną. Z porad specjalistów tj. chirurga, kardiologa, laryngologa, neurologa, diabetologa, internisty, specj. chorób wewnętrznych, stomatologa korzystali mieszkańcy Gminy Białe Błota. Ponadto przez cały czas dyżurowali dietetyk, psycholog i pielęgniarki mierzące ciśnienie i cukier. Dostępny był również Krwiobus RCKiK w Bydgoszczy. Krew oddały 24 osoby – 10,800 litra krwi. Akcje należy udać za bardzo udaną. Z roku na rok pozyskujemy coraz więcej specjalistów oraz większe zainteresowanie pacjentów. Ponadto w kościele po mszy świętej dziecięcej zorganizowano pokaz ratownictwa medycznego połączonego z prezentacją numeru alarmowego 112. Tą atrakcję zorganizowało Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego.  Do zobaczenia za rok.

Magdalena Zuehlke

Prezes Stowarzyszenia

Przeglądy kominiarskie 2017

Już od kilku lat Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Przyłęk organizuje obowiązkowe okresowe przeglądy kominiarskie. W br przeglądy wykona mistrz kominiarski Pan Bogusław Pik. Cena przeglądu tzn. czyszczenie przewodów kominowych i wentylacyjnych oraz wystawienie protokołu wynosi 55,00 złotych. Brak przeglądu z stosownym protokołem skutkuje w razie pożaru odmową wypłaty ubezpieczenia przez firmy ubezpieczeniowe. Terminy przeglądów: 18,22,23,25 wrzesień.  Zainteresowanych mieszkańców proszę o uzgadnianie terminu i godziny z Panią Magdaleną Zuehlke tel. 792 614 794 lub z Sołtysem tel. 792 614 770. Dzwonimy po godzinie 16.00

V Rodzinna Majówka Rowerowa już za nami...

20 maja 2017 roku odbyła się nasza jubileuszowa V Rodzinna Majówka Rowerowa. Pogoda była tak piękna jak miejsce, do którego dojechaliśmy. Wydarzenia tworzą ludzie uczestniczący w nim a było ich blisko 200 osób. Bardzo dziękuję wszystkim za udział byliście wspaniali i atmosfera była wyjątkowa. 

LGD Trzy Doliny - Zaproszenie szkolenie

Serdecznie zachęcamy do udziału w szkoleniach organizowanych przez LGD Trzy Doliny. Szczegóły na plakatach.

V Rodzinna Majówka Rowerowa - Zaproszenie

Serdecznie zachęcamy do udziału.

Szczegóły na okolicznościowym plakacie.

Plakat do pobrania w jpg

Życzenia na Święta Zmartwychwstania Pańskiego

Niech radosne Alleluja będzie dla Was
ostoją zwycięskiej miłości i niezłomnej wiary.
Niech pogoda ducha towarzyszy Wam
w trudzie każdego dnia,
a radość serca w czasie zasłużonego odpoczynku.

Zarząd Stowarzyszenia

IV Orszak Trzech Króli i V Nasze Przyłęckie Kolędowanie już za nami...

Spotkali Kacpra, Melchiora i Baltazara

IV Orszak Trzech Króli zorganizowany przez Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Przyłęk oraz miejscową parafię Wniebowzięcia NMP był połączony z V Naszym Przyłęckim Kolędowaniem przy żłóbku.

 

Zaproszenie V Nasze Przyłęckie Kolędowanie oraz IV Orszak Trzech Króli

Serdecznie zachęcamy do udziału. Szczegóły w okolicznościowym plakacie.

następne >>
Wszystkie prawa zastrzeżone - Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju PrzyłękStrona wykonana przez doNETA.pl